poniedziałek, 3 września 2012

Exilis i Eat SkinShock w Gali- lipiec 2012

W najnowszym numerze Gali można znaleźć polecane zabiegi modelujące ciało:


Otwórz się na nowe możliwości!

Na kilogramy- EXILIS

Zacznij od pozbycia się zbędnego tłuszczyku. Potrzebujesz skutecznego zabiegu, który pomoże Ci rozbić skupiska tłuszczu i usunąć ich zawartość? I tak właśnie działa Exilis. To nieinwazyjny, zupełnie komfortowy i bezpieczny zabieg wykonywany przy pomocy urządzenia, które jednocześnie emituje prąd o wysokiej częstotliwości oraz ultradźwięki.

Jak działa Exilis?
Ultradźwięki przerywają zwłóknienia tkanek, a prąd o wysokiej częstotliwości nagrzewa komórki tłuszczowe, co w efekcie prowadzi do ich zniszczenia. Rozbite komórki przechodzą następnie do układu limfatycznego, w rezultacie przemian ustrojowych by zostać wydalone z organizmu. Po 4-6 zabiegach obwód bioder czy talii powinien się zmniejszyć nawet o 10-15 cm!

Więcej o zabiegu Exilis na naszej stronie: www.estetic.pl


Ujędrnij ciało- Eat SkinShock

Pozbyłaś się fałdek na brzuchu czy udach? Pamiętaj jednak, że musisz równocześnie zadbać o kondycję skóry ciała. Nie dopuścić, by straciła gęstość, była luźniejsza. A jeśli już tak się stało, zrób wszystko by przywrócić ciału jędrność i napięcie. „Podkręć” naturalną redukcję kolagenu. Produkowany przez komórki skóry odpowiada właśnie za jej jędrność, napięcie. Tak właśnie działa Eat SkinShock. Metoda oparta jest na kombinacji fal akustycznych i elektrycznych. Specjalna głowica masuje wybrany obszar ciała i stymuluje kolagen. Skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. Efekty widoczne są po serii 6-10 zabiegów. 

 Więcej o zabiegu Eat SkinShock na naszej stronie: www.estetic.plBrak komentarzy: