piątek, 5 października 2012

Elita ekspertów medycyny estetycznej rekomenduje ...

W najnowszym, październikowym wydaniu Gali integralną częścią jest dodatek "Tajemnice urody w stylu gwiazd". Najlepsi lekarze, skuteczne metody, rekomendowane miejsca.

Elita ekspertów medycyny estetycznej rekomenduje:Ulthera to zdaniem ekspertów najskuteczniejsza metoda odmładzania. Przeznaczona jest do liftingu twarzy. Daje rezultaty, porównywalne z zabiegami chirurgicznymi- jednak bez skalpela, skutków ubocznych i rekonwalescencji. To zabieg, który nie ma odpowiednika wśród innych metod. Unikalność zabiegu polega na koncentracji ultradźwięków głęboko w powięzi, czyli fundamencie skóry właściwej. Rezultatem jest wyraźny lifting oraz ujędrnienie skry. Ulthera poprawia owal twarzy. Unosi policzki, brwi powieki, kąciki ust, które opadają z wiekiem. Przywraca młody kształt podbródka. Modeluje linię żuchwy. Obszary poddane zabiegowi stają się wyraźnie odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu.Przyczyny starzenia tkwią głębiej

Oznaki starzenia ujawniają się na powierzchni skóry, ale ich źródła tkwią głębiej. Eksperci medycyny estetycznej od lat oczekiwali metody, która nieinwazyjnie dotrze do przyczyn tego procesu. Ich zdaniem tym przełomowym zabiegiem jest Ulthera. To jedyne urządzenie, które umożliwia lekarzowi oddziaływanie na poziomie fundamentów skóry. Ultradźwięki skupione na tych obszarach skutkują ich znaczącą przebudową.  Dzięki temu skóra wyraźnie się unosi i napina, a rezultatem jest spektakularny lifting. 

Jednym z ekspertów jest dr n.med. Piotr Zawodny z Gabinetu Medycyny Estetycznej Estetic w Szczecinie:
"Przez niespełna rok przeprowadziliśmy ponad sto zabiegów Ulthera w obrębie twarzy, podbródka i szyi zdobywając zaufanie oraz spełniając oczekiwania naszych wymagających pacjentów wobec nieinwazyjnego liftingu."Ulthera umożliwia niespotykaną precyzję zabiegu. Wyposażono ją w innowacyjną technologię obrazową DeepSee. Z jej pomocą lekarz diagnozuje skórę- zagląda w głębokie warstwy bez naruszenia jej powierzchni. Ustala miejsca i głębokość, na jakiej tkanka potrzebuje terapii i kieruje w nie strumień ultradźwięków. Ulthera stymuluje mechanizmy odnowy. Odmładza poprzez niwelowanie przyczyn a nie tylko skutków starzenia. Dzięki temu efekty zabiegu narastają z czasem i mają długotrwały charakter. Zaraz po zabiegu można wrócić do zajęć, bez skutków ubocznych, bez potrzeby rekonwalescencji.  


Brak komentarzy: