wtorek, 30 października 2012

Exilis + SkinShock + Body Health - modelowanie sylwetki- Gabinet Medycyny Estetycznej EsteticZniweluj fałdki z zabiegiem Exilis

Pierwszy krok, to rozprawienie się z komórkami tłuszczowymi. Konieczny jest tu zabieg, który jednocześnie rozbije skupiska tłuszczu i pomoże usunąć ich zawartość. Takim zabiegiem jest Exilis, który wykorzystując ultradźwięki oraz prąd o wysokiej częstotliwości, walczy z komórkami tłuszczowymi w sposób nieinwazyjny, komfortowy u bezpieczny. W pierwszym etapie zabiegu ultradźwięki przerywają zwłóknienia tkanek, by następnie prąd high fraquency nagrzał komórki tłuszczowe i doprowadzi do ich zniszczenia. Rozbite komórki trafiają do układu limfatycznego, a następnie są naturalnie wydalane z organizmu przez wątrobę.

Smukła i jędrna dzięki Eat Skinshock

Tłuszcz pokonany, teraz pora na ujędrnienie skóry, by była gładka, sprężysta i pięknie się prezentowała. Zabieg Eat SkinShock przywróci ciału jędrność i napięcie poprzez „podkręcenie” naturalnej produkcji kolagenu, który odpowiada za jej jędrność. Zapomnisz o luźnej skórze, która stanie się bardziej gęsta. Zabieg jest kombinacją fal akustycznych i elektrycznych. Specjalna głowica masuje wybrany obszar ciała i stymuluje kolagen.

Body Health- dranaż limfatyczny
Uzupełnieniem terapii Exilis i Eat SkinShock jest masaż podciśnieniowy Body Health. Skuteczne rozwiązanie w zwalczaniu cellulitu, nawet w jego najbardziej zaawansowanych stadiach. Jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny podczas zabiegu Body Health mobilizuje skórę, tkankę podskórną i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje nadmiar płynu międzykomórkowego nagromadzonego w obszarach obrzęku i poddanych zabiegowi. Sprawdzona, efektywna i pozbawiona ryzyka metoda terapii kształtowania ciała.
Gabinet Medycyny Estetycznej Estetic oferuje specjalne opracowane pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta: 


Więcej informacji na temat zabiegów znajdą Państwo na naszej stronie:

Brak komentarzy: