niedziela, 27 stycznia 2013

Ulthera- wywiad z pacjentem! Innowacyjny lifting!

Ultheraphy jest powszechnie stosowaną praktyką na całym świecie. Wg ekspertów jest to najskuteczniejsza metoda niechirurgicznego odmładzania twarzy, podbródka oraz szyi.  Ulthera zmienia oblicze medycyny estetycznej. 

Najlepszym przykładem jest relacja 62 letniej Diany, która poddała się działaniom ultradźwięków:


Terapia Ulthera w Gabinecie Medycyny Estetycznej Estetic dostępna jest od  ponad roku. Doświadczenie zawodowe, które zdobyliśmy przez 13 lat działalności w zakresie medycyny estetycznej pozwoliło nam na efektywne wykorzystanie innowacyjnej technologii.  



System Ulthera wyprodukowany w Mesa w Arizonie w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej jako pierwszy w historii łączy ultradźwiękowe obrazowanie ze skoncentrowaną energią ultradźwięków w celu uzyskania przewidywalnego liftingu. Efekty jakie można uzyskać podczas jego pracy porównywalne są jedynie z efektami osiąganymi podczas zabiegów chirurgicznych. Ulthera™ przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Efektem zabiegu wykonywanego na okolicę twarzy jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, a takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.


Więcej na temat zabiegu Ulthera w Gabinecie Medycyny Estetycznej Estetic można znaleźć na stronie: 

Brak komentarzy: