poniedziałek, 9 grudnia 2013

Ulthera- bezinwazyjny lifting twarzy - Prestiż SzczecinUlthera - nieoperacyjny lifting twarzy i szyi
ponad 2 lata doświadczeń z terapią
ponad 300 wykonanych zabiegów
dziesiątki usatysfakcjonowanych pacjentów!

Odmładzanie, odświeżenie i rozświetlenie skóry, spowolnienie procesu przedwczesnego starzenia to zadania, które na co dzień stawiają nam pacjenci.  Jeszcze kilka lat temu najbardziej popularnym i często jedynym rozwiązaniem na poprawianie urody była chirurgia plastyczna. Dziś, szeroko rozwinięta gałąź medycyny estetycznej z powodzeniem radzi sobie z wyraźnymi oznakami starzenia. 
U jak unikalność ultradźwięków
Unikalność metody tkwi w skoncentrowanej wiązce ultradźwięków. Ulthera to urządzenie, które jako jedyne dzięki ekranowi USG umożliwia wgląd w skórę i tkankę podskórną, co gwarantuje bezpieczeństwo, skuteczność i precyzję. Energia ultradźwięków dostarczana jest na wybranych głębokości tkanki podskórnej. Dzięki procesowi koagulacji powoduje to natychmiastowe obkurczenie się tkanek i stymuluje do produkcji nowego kolagenu.
L jak lifting
Zdaniem ekspertów Ulthera to najskuteczniejsza metoda odmładzania porównywalna jedynie z zabiegami chirurgicznymi jednak bez użycia skalpela, skutków ubocznych i długiego czasu rekonwalescencji. 
Ponad dwuletnie doświadczenie z technologią Ulthera pozwoliło nam na stworzenie nowatorskich procedur.
T jak terapia odmładzająca
Ulthera  przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem zwiotczenie tkanek. Rezultatem zabiegu wykonywanego na okolicę twarzy jest między innymi wyraźne uniesienie brwi,  górnych powiek. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy, podbródka, szyi oraz dekoltu.
H holistyczne podejście do pacjenta
Doświadczenie nauczyło nas holistycznego podejścia do pacjenta, jako jednostki indywidualnej. Priorytetem naszych działań jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań pacjentów w każdym wieku. Terapia Ulthera może być zastosowana u pacjentów, jako terapia zapobiegająca upływowi czasu, jako kompleksowa terapia przeciwstarzeniowa lub terapia skojarzona. Zabieg Ulthera jest jedną z możliwości szerokiego wachlarza rozwiązań, jakie posiada nasz gabinet. Ostateczny obraz zakresu, ilości i czasu trwania terapii otrzymuje każdy pacjent po indywidualnej konsultacji z dr Piotrem Zawodnym.
E jak efektywność zabiegu
Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania technologicznego, Ulthera umożliwia niezwykłą precyzję wykonania zabiegu. Zastosowane obrazowanie USG umożliwia diagnozę skóry i tkanki podskórnej. Dzięki temu lekarz ma wgląd w głębokie warstwy bez naruszania jej powierzchni. Ustala precyzyjnie, ale przede wszystkim głębokość, na jakiej tkanka potrzebuje terapii i kieruje w nie wiązki ultradźwięków. Doświadczenie, kontrola, przewidywalność oraz niezwykła precyzja gwarantuje najwyższy poziom efektywności zabiegu.
R jak rekonwalescencja
W trakcie zabiegu skóra pozostaje nieuszkodzona, co powoduje, że pacjent może bezpośrednio po zabiegu wrócić do swoich codziennych czynności.
A jak alternatywa dla chirurgii plastycznej
Nasze doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, utwierdza nas w przekonaniu, iż Ulthera jest unikalną metodą liftingu bez skalpela. Ulthera stosowana jest często przez chirurgów, jako profilaktyka przed postępującą wiotkością tkanek lub alternatywą dla inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. System Ulthera™ uzyskał w 2009 roku certyfikat FDA "de novo" jako nieinwazyjny lifting twarzy. Obecnie na rynku nie ma podobnego urządzenia a co za tym idzie odpowiednika wśród innych metod stosowanych w medycynie estetycznej.

Wysokie kompetencje estetyczne, wieloletnie doświadczenie w połączeniu z technologią ULTHERA pozwalają na osiągnięcie naturalne efekty:
wymodelowania owalu twarzy oraz  odmłodzenia i odświeżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu 


Brak komentarzy: