wtorek, 18 lutego 2014

Transplantacja włosów - SAFER !


Przeszczep włosów - Transplantacja włosów - SAFER

Utrata włosów to coraz bardziej powszechny problem w odniesieniu nie tylko do mężczyzn, ale i kobiet. Problem zaczyna się, gdy liczba wypadających włosów jest większa niż odrastająca.  Przyczyn tego problemu może być wiele: zaburzenia hormonalne, stres, infekcje, nieprawidłowa dieta, procesy chorobowe przyjmowanie niektórych leków czy chemioterapia. Niestety, biorąc pod uwagę mechanizm powstawania i czynniki warunkujące wypadanie włosów jest to proces postępujący i nie łatwy do powstrzymania. Powszechność problemu sprawia, że medycyna estetyczna wciąż dążyła do stworzenia skutecznej, szybkiej i małoinwazyjnej metody walki z tym problemem.
Takim rozwiązaniem jest innowacyjna metoda przeszczepu włosów z wykorzystaniem technologii  S.A.F.E.R. Zautomatyzowana technika pobrania i implantacji włosów z minimalnym ryzykiem uszkodzenia mieszka włosowego, wiąże się z najwyższą skutecznością i efektywnością zabiegu.

Metoda transplantacji/ przeszczepu włosów przy użyciu systemu  S.A.F.E.R. (Suction Assisted Follicular Extraction and Reimplantation) francuskiej firmy Medicamat jest niezaprzeczalnym liderem na rynku europejskim oraz amerykańskim (promowany pod marką NeoGraft). Więcej informacji na stronie www.estetic.pl

Brak komentarzy: