sobota, 20 września 2014

Eliksir młodości- nowatorski przeszczep tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste !

Starzejąca skóra jest jak balon, z którego uchodzi powietrze. To efekt lipodystrofii- naturalnego zaniku tkanki tłuszczowej, która w młodości wypełnia skórę od wewnątrz, Unikalnym sposobem na przywrócenie młodego wyglądu skóry jest najnowsze osiągnięcie w technikach przeszczepu tkanki tłuszczowej- urządzenie Adivive. Wyjątkowość tej metody polega na eliminacji z przeszczepu starych i słabych komórek tłuszczowych, które nie mają szansy na przyjęcie się i przeżycie. Przeszczep pozyskany nowatorską metodą Adivive składa się jedynie z młodych, najsilniejszych komórek tłuszczowych i jest niezwykle bogaty w dobroczynne komórki macierzyste (do 1,4 miliona na 1ml przeszczepu). To dzięki nim skóra odzyskuje wyjątkowy blask, świeżość oraz młodzieńczy wygląd.

„Przeszczep autologicznych komórek tłuszczowych bogatych w bezcenne komórki macierzyste jest doskonałym rozwiązaniem dla wymagających i ceniących bezpieczeństwo pacjentów. W mojej praktyce lekarza medycyny estetycznej spełnia kryteria idealnego wypełniacza i stymulatora tkankowego twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni" - dr n.med. Piotr Zawodny – lekarz medycyny estetycznej,  specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej (Gabinet Estetic- Medycyna Estetyczna i Kosmetologia ).
Zalety zabiegu:
- wysoka przeżywalność przeszczepu w przeciwieństwie do innych metod, wyklucza konieczność wykonania nadmiernego wypełnienia,
- bardzo naturalne, długotrwałe i natychmiastowo widoczne efekty,
-wykluczenie ryzyka odrzucenia przeszczepu, brak reakcji alergicznych.

Wskazania do zabiegu:
- lipodystrofia prowadząca do ubytku tkanki tłuszczowej i utraty jędrności skóry twarzy,
- bruzdy i zmarszczki, zapadająca się okolica oczu i policzków,
- ubytki tkanki tłuszczowej w okolicy kości policzkowych i jarzmowych,
- powiększanie i modelowanie piersi i pośladków,
-korekcja blizn i innych deformacji.

więcej informacji na temat innowacyjnego zabiegu Adivive:
www.estetic.pl

Brak komentarzy: