czwartek, 22 stycznia 2015

LIFTING W WERSJI LIGHT

Spektakularne odmładzanie, bezoperacyjny lifting twarzy, lifting bez skalpela to coraz częstsze hasła pojawiające w gabinetach kosmetycznych, spa, na wszelkiego rodzaju szyldach reklamowych, w prasie czy internecie.

Jak wybrać miejsce, w którym będziemy mogli udoskonalić swoje naturalne piękno? Jak spośród ogromnej liczby gabinetów wybrać ten, który będzie charakteryzował się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, dobrej, jakości sprzętem, ale przede wszystkim profesjonalizmem i precyzyjnością w wykonywaniu zabiegów?
To pytanie zadaliśmy dr n. med. Piotrowi Zawodnemu z Gabinetu Medycyny Estetycznej Estetic.

Poprawianie urody, które przez lata była domeną ludzi bogatych i znanych, dziś staje się standardem wśród klasy średniej. Szacuje się, że w 2013 roku zastrzykom z botoksu podda się 11 mln osób a wypełniacze wstrzyknie kolejne 10 mln. Z ostatnich danych wynika, że obecnie w Polsce jest, co najmniej 500 gabinetów, w których wykonuje się zabiegi odmładzające. Dlatego tak istotne jest oddanie się w ręce sprawdzonego i doświadczonego specjalisty. Zanim pacjent zdecyduje się na konkretnego lekarza i gabinet powinien sprawdzić, dokąd idzie. To nie może być gabinet z przypadku, który oferuje tanie i szybkie zabiegi, lecz sprawdzony a najlepiej polecony przez innych pacjentów. Warto zasięgnąć informacji o wykształceniu i doświadczeniu w tej dziedzinie. Z gabinetu lekarskiego pacjent powinien wyjść przeświadczony, iż został poinformowany o pełnym zakresie dostępnych metod terapeutycznych i czuje się w pełni bezpieczny poddając się tej właściwej.
Jeśli problem wyboru gabinetu zostanie już rozstrzygnięty pojawi się następny, na jaki zabieg się zdecydować?

Ogromny rozwój nauki i dostępnych technologii spowodował, że medycyna estetyczna rozwija się w niesamowitym tempie. Zastrzyki z toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego, które dekadę temu zaczęły stanowić mniej bolesną i tańszą alternatywę dla liftingu, dziś są powszechną i często stosowaną metodą odmładzania. Podana w niewielkich ilościach sprawia, że twarz wygląda na zrelaksowaną i wypoczętą. Popularne „wypełniacze” mogą wygładzić głębokie zmarszczki i przywrócić utraconą z wiekiem objętość. Śledząc światowe trendy postanowiłem wprowadzić na rynek szczeciński zabiegi liftingujące, lecz bez użycia skalpela. Dla osób aktywnych, które nie mogą pozwolić sobie na długi czas rekonwalescencji idealnie sprawdzają się nieinwazyjne zabiegi takie jak: Ulthera czy Zaffiro. Pacjentom aktywnym mogącym sobie pozwolić na kilkudniowy okres gojenia proponuję wysoce efektywne zabiegi laserowe Acculift oraz nici liftingujacych. Odpowiedni i precyzyjny dobór metod Ultherapy, Acculift oraz rozpuszczalnych nici liftingujących otwiera nowy rozdział w dziedzinie odmładzania tkanek, którego efekt może być porównywalny z chirurgicznym liftingiem twarzy.

www.estetic.pl

Pełna wersja wywiadu na:
http://www.prestizszczecin.pl/

Brak komentarzy: