poniedziałek, 10 grudnia 2012

Cameron Diaz, Megan Fox polecają kwas hialuronowy !

Kwas hialuronowy

Wiek biologiczny, zmiany hormonalne, grawitacja oraz ekspozycja na słońce- wszystkie te elementy mają wpływ na powstawanie zmarszczek, bruzd i fałdów na skórze. Staje się ona bardziej wrażliwa oraz mniej elastyczna. Wraz z upływem czasu maleje zawartość kwasu hialuronowego - który jest ważnym czynnikiem nawilżającym oraz strukturalnym. Zmniejsza się również warstwa tkanki tłuszczowej, co powoduje utratę pulchności i gładkości a także młodzieńczego kolorytu i blasku.

ZASTOSOWANIE

W medycynie estetycznej kwas hialuronowy stosuje się do wypełniania i wyrównywania niedoskonałości skóry oraz tkanki podskórnej. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w odpowiednim rejonie i na właściwej dla niego głębokości . Zastosowane wypełniacze mają na celu zwiększenie objętości (np. konturu oraz czerwieni wargowej ust, modelowanie owalu twarzy czy policzków), likwidację i zmniejszenie zmarszczek (najczęściej tych miedzy brwiami, na czole, wokół oczu, przy uszach, bruzd nosowo-wargowych oraz opadających kącików ust), a także zmianę rysów twarzy np. uniesienie brwi, korekta nasady nosa i brody.

Soft-filling, soft-lifting, lifting hialuronowy, nici hialuronowe - są to synonimy techniki zastosowania kwasu hialuronowego za pomocą mikrokaniul (cienkich, miękkich i "tępo zakończonych igieł) pozwalające na uzyskanie bardziej naturalnych efektów oraz zminimalizowania występowania siniaków i obrzęku.
W naszym gabinecie najczęściej stosujemy wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego najwyższej jakości z grup : Juvéderm®; Surgiderm®; Restylane®, Stylage, Revanesse, RedeXis i inne.

Cameron Diaz, Megan Fox korzystają z wachlarza rozwiązań oferowanych przez medycynę estetyczną. Kwas hialuronowy w formie subtelnego liftingu wolumetrycznego pomaga modelować owal twarzy. Więcej informacji na temat kwasu hialuronowego znajdą Państwo na naszej stronie:
www.estetic.pl

Brak komentarzy: