czwartek, 13 listopada 2014

Prestiż magazyn szczeciński - eliksir młodości ADIVIE!


Innowacyjny przeszczep tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste

ELIKSIR MŁODOŚCI

Wraz z upływem lat zachodzą zmiany związane z procesem starzenia. Zanikająca tkanka tłuszczowa i wiotczejąca skóra sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną i poszarzałą.
Przez wiele lat poszukiwano odpowiedniej metody, aby utrzymać, przywrócić młodość skóry twarzy. Idealnym rozwiązaniem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej z obszarów, gdzie występuje w nadmiarze oraz wykorzystanie jej tam gdzie brakuje.
Systemy dotychczas dostępne na rynku odwirowując nie rozdzielały komórek tłuszczowych. Więc materiał zawierał zarówno młode jak i stare komórki macierzyste. Wówczas efekt zabiegu był krótkotrwały, ponieważ część tych starych komórek obumierała.
Przez lata przeprowadzano i udoskonalano metodę aby otrzymać jak najbardziej wartościowy materiał bogaty w komórki macierzyste.
Adivive jest nowatorską metodą, która pozwala na uzyskanie prawdziwego

ELIKSIRU MŁODOŚCI

Przeszczep tkanki tłuszczowej przebiega dwuetapowo.

Pierwszy krok- pozbycie się nadmiaru komórek tłuszczowych
Pierwszym etapem zabiegu jest odessanie tłuszczu. Doskonałą metodą jest wodna liposukcja Body Jet. Zastosowana technologia mikroliposukcji WAL (water-jet assisted liposuction) nie powoduje ‘wyszarpania’ tkanki tłuszczowej (jak w przypadku klasycznej liposukcji), a jedynie jej wypłukanie. Za pomocą specjalnej kaniuli, podawany pod ciśnieniem roztwór odrywa adipocyty od reszty tkanek, które następnie zostają odessane. Roztwór wodny jest z dodatkiem substancji znieczulających oraz obkurczających naczynia krwionośne. Wiąże się to z mniejszą inwazyjnością zabiegu oraz szybszym procesem regeneracji tkanek, czyli rekonwalescencją pacjenta, bez konieczności hospitalizacji.

Drugi krok- wykorzystanie niechcianych komórek tłuszczowych
Drugim etapem jest odpowiednie przygotowanie pobranego materiału do procesu inplantacji. Nowatorska metoda separacji tkanki tłuszczowej- ADIVIVE zaopatrzona jest w zaawansowaną technologię filtrów F.P.U. (fat processing unit), umożliwiającą eliminację starych, niepełnowartościowych oraz uszkodzonych komórek tłuszczowych. Rezultatem uzyskanego materiału jest eliksir bogaty w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe oraz bezcenne komórki macierzyste. Młode przeszczepione komórki tłuszczowe bez problemu unaczyniają się, przyjmują i zaczynają funkcjonować.
Komórki macierzyste mają zdolność do potencjalnie nieograniczonej liczby podziałów, czyli samoodnawiania się. Dzięki temu nie zostają uzupełnione tylko ubytki tkanki, ale również motywujemy skórę do odtworzenia własnej. Technologia Adivive, jako pierwszy na świecie system do separacji tkanki tłuszczowej otrzymał amerykański certyfikat bezpieczeństwa- FDA.

Zabieg dedykowany jest dla wszystkich osób, którym z upływem czasu zaczyna przeszkadzać nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, bioder, pośladków lub ud. Propozycją dla wykorzystania otrzymanego tłuszczu w procesie separacji ADIVIVE może być: uzupełnienie ubytków tkanki, wypełnienie fałdów i zmarszczek, rewitalizacja oraz stymulacja komórek skóry, efekt wolumetryczny twarzy, piersi lub pośladków. Na świecie lipofilling popularny jest zarówno wśród kobiet i mężczyzn. Otrzymany eliksir młodości pozwala uzupełnić ubytki w obszarze twarzy jak i ciała. Idealnie nadaje się do wypełnienia bruzd oraz zmarszczek, poprawy owalu twarzy. Efekt wypełnienia jest natychmiastowy i trwały, natomiast efekt odmładzający narasta stopniowo w ciągu trzech miesięcy.

Więcej informacji na temat zabiegu na naszej stronie:
www.estetic.pl

Brak komentarzy: