wtorek, 9 września 2014

Droga do piękna - eliksir młodości Adivive przeszczep tłuszczu i komórek macierzystych!


Kanony piękna w dużej mierze kreowane są przez media. Na okładkach magazynów widzimy nieskazitelne, smukłe ciała. W większości przypadków to zasługa programów graficznych. Pomimo, że zdajemy sobie z tego sprawę, staramy się do nich zbliżyć.

Rosnące możliwości medycyny estetycznej pozwalają spełnić marzenia o smukłej sylwetce. Idealnym rozwiązaniem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej z obszarów, gdzie występuje w nadmiarze oraz wykorzystanie jej tam gdzie są ubytki tkanek. Jest to metoda autotransplantacji kryjącą się również pod nazwą lipofilling. Połączenie odessania- mikroliposukcji a następnie wypełnienia ubytków własną tkanką tłuszczową, pozwala na pozbycie się dwóch problemów podczas jednego zabiegu.

Pierwszy krok - pozbycie się nadmiaru komórek tłuszczowych


Pierwszym etapem zabiegu jest odessanie tłuszczu. Doskonałą metodą jest najnowsza wodna mikroliposukcja Body Jet ECO. Zastosowanie innowacyjnej technologii nie powoduje „wyszarpania” tkanki tłuszczowej (jak w przypadku klasycznej liposukcji), a jedynie jej wypłukanie. Wiąże się to z mniejszą inwazyjnością zabiegu oraz szybszym procesem regeneracji tkanek, czyli rekonwalescencją pacjenta, bez konieczności hospitalizacji. 


Drugi krok - wykorzystanie „niechcianych” komórek tłuszczowych


Drugim etapem jest odpowiednie przygotowanie pobranego materiału do procesu implantacji. Nowatorska metoda separacji tkanki tłuszczowej – ADIVIVE zaopatrzona jest w zaawansowaną technologię filtrów F.P.U. (fat processing unit), umożliwiającą eliminację starych, niepełnowartościowych oraz uszkodzonych komórek tłuszczowych. Rezultatem uzyskanego materiału jest „eliksir” bogaty w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe oraz bezcenne komórki macierzyste. Młode przeszczepione komórki tłuszczowe bez problemu unaczyniają się, przyjmują i zaczynają funkcjonować. Komórki macierzyste mają zdolność do potencjalnie nieograniczonej liczby podziałów, czyli samoodnawiania się. Dzięki temu nie zostają uzupełnione tylko ubytki tkanki, ale również motywujemy skórę do odtworzenia własnej. Technologia Adivive, jako pierwszy na świecie system do separacji tkanki tłuszczowej otrzymał amerykański certyfikat – FDA.
Zabieg dla każdego


Zabieg dedykowany jest dla wszystkich osób, którym z upływem czasu zaczyna przeszkadzać nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, bioder, pośladków lub ud. Propozycją dla wykorzystania otrzymanego tłuszczu w procesie separacji ADIVIVE może być: uzupełnienie ubytków tkanki, wypełnienie fałdów i zmarszczek, rewitalizacja oraz stymulacja komórek skóry, efekt wolumetryczny twarzy, piersi lub pośladków. Na świecie lipofilling popularny jest zarówno wśród kobiet i mężczyzn. Otrzymany „eliksir młodości” pozwala uzupełnić ubytki w obszarze twarzy jak i ciała.

W wyniku otrzymania materiału przy użyciu ADIVIVE efekt wypełnienia utrzymuje się przez wiele lat w formie niemal niezmienionej - w miejscu podania utrzymuje się około 80% objętości podanego tłuszczu. Metoda ta szczególnie wyróżnia się trwałością wśród klasycznych metod wolumetrycznych.

więcej informacji na naszej stronie:
www.estetic.pl
Zapraszamy !

Brak komentarzy: