piątek, 21 września 2012

Ulthera- światowy lider w odmładzaniu - nieinwazyjny lifting twarzyRok doświadczeń z technologią Ulthera w Gabinecie Estetic zaowocował innowacyjnymi procedurami, który zostały dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Nowoczesny system głowicy zabiegowej wraz z przetwornikiem DeepSee pozwala na wykorzystanie technologii niestosowanej nigdy wcześniej w medycynie estetycznej. W terapii Ulthera ultrasonografia została wykorzystana w dwojaki sposób- jeden dla potrzeb obrazowania a drugi dla emisji i skupienia akustycznej energii. Połączenie tych dwóch działań umożliwia tworzenie efektu termicznego pod skórą. Zogniskowany impuls ultradźwiękowy podany na odpowiedniej głębokości powoduje lokalną koagulację cieplną pobudzając tkanki do tworzenia nowych włókien kolagenowych. 

Procedura zabiegowa

Roczne doświadczenie z technologią Ulthera pozwoliła na stworzenie nowatorskich procedur. Podczas zabiegu standardowo stosuje się dwa tzw. przejścia głowicy emitującej fale na głębokości 3 i 4,5 mm. W wybranych przypadkach wzbogacamy standardową procedurę o dodatkowe przejście na głębokości 1,5 mm. W jakim celu? Wykorzystanie systemu emitującego energię na trzech różnych głębokościach pozwala na równomiernie przemodelowanie tkanek w celu napięcia tkanki podskórnej i uniesienia skóry. Tak dobrana terapia powoduje nie tylko oddziaływanie na fibroblasty, ( które wytwarzają kolagen i elastynę), ale i również na powierzchniowy system mięśniowo-powięziowy dając efekt liftingu. Brak komentarzy: